Doprava zboží

 

Doprava

 

Při objednávce nad 1.500,- Kč je doprava zdarma.

V ostatních případech účtujeme dopravné a balné 129,- Kč vč. DPH. Zboží Vám bude zasláno na dobírku. V případě, že si zákazník nepřevezme či nevyzvedne objednané zboží u přepravce, a bude posléze požadovat opětovné zaslání, bude k zakázce znovu účtováno dopravné 129,- Kč vč. DPH (druhé zaslání) a to i v případě, že zakázka převyšuje částku 1.500,- Kč.

Výše uvedené podmínky platí pro zasílání po celé České republice. Pro zaslání do jiných zemí Evropy Vás budeme informovat o aktuální ceně dopravného dle platných ceníků přepravní společnosti.

 

Dodací podmínky

 

Termín dodání

Zboží, které je SKLADEM, Vám doručíme do 5 ti dnů po celé ČR, nebo, a to především u objednávek rozměrných výrobků, Vás budeme kontaktovat ohledně termínu dopravy, nejpozději však bude zboží dopraveno do 14 ti dnů.

 

Převzetí zboží

Kupující, který není spotřebitel, má povinnost objednané zboží přijmout a překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. V případě zjištění poškození je třeba sepsat zápis s doručovatelem. Pokud zjistí zákazník poškození či jiné nesrovnalosti až po převzetí zásilky, je povinen neprodleně kontaktovat provozovatele e-shopu.

Je-li kupujícím spotřebitel, doporučujeme také výše uvedený postup dodržet, předejde se tím případným komplikacím. Pokud ovšem kupující spotřebitel uvedený postup nedodrží, není nijak dotčeno jeho právo uplatnit reklamaci.

 

Způsoby platby

 

- bankovním převodem

Při platbě bankovním převodem vyčkejte na email, ve kterém Vám zašleme zálohovou fakturu, která bude obsahovat informace k platbě. Fyzické dodání objednávky lze uskutečnit až po připsání finančních prostředků na výše uvedený účet. Při platbě bankovním převodem uvádějte jako variabilní symbol číslo faktury.

- na dobírku (hotově při převzetí zboží)

Zboží zaplatíte až při jeho dodání přímo doručiteli (Česká pošta, případně jiný přepravce).